Газопостачальні компанії України підвищили тарифи на газ на жовтень: Скільки доведеться платити

Ціна на газ в Україні до осені зросте Фото з відкритих джерел

Іноді місячні ціни перевищують 30 гривень за кубометр

Газопостачальні компанії України підвищили місячні тарифи на газ для населення у жовтні. Проте річні тарифні плани не змінилися і залишаються значно вигіднішими. Про це з посиланням на дані на сайтах компаній повідомляє "РБК-Україна".

Іноді місячні ціни, які компанії пропонують на жовтень, перевищують 30 гривень за кубометр.

Зокрема, "Київгазенерджи" продає газ по 30,50 гривень за кубометр. У вересні тариф цієї компанії був на рівні 19,80, в серпні - 15,76 гривень за кубометр.

Високі ціни у інших постачальників: "ТАС Енергія країни" пропонує газ по 30,06 гривень (у вересні 20,96 гривень за кубометр).

Деякі компанії пропонують газ на місяць значно дешевше. Місячний тариф YASNO у Києві, Дніпрі та Донецькій області становить 12 гривень за кубометр на жовтень. "Полтавагаз збут" пропонує тариф на рівні 19,80 гривень. "Галнафтогаз" зберіг місячний тариф на жовтень на рівні 7,99 гривень за кубометр.

Новини за темою: Уряд Британії провів екстрену нараду через рекордні ціни на газ

Однак більшість постачальників відмовилися від місячних тарифів, залишивши тільки річну пропозицію. Зокрема, це стосується компаній під брендом "Твій Газзбут", на які припадає значна частина ринку. Не пропонує місячний тариф і "Нафтогаз України".

Тим часом, базові річні фіксовані ціни, як і раніше, коливатимуться від 7,80 до 13,50 гривень за кубометр. Більшість компаній встановили річні ціни до 9 гривень за кубометр. Кілька компаній пропонує річний тариф нижче 8 гривень, зокрема, ГК "Нафтогаз України" - 7,96 гривень за кубометр.

Нагадаємо, директор з інтегрованих комунікацій НАК "Нафтогаз України" Максим Білявський в ефірі "Громадського радіо" розповів, що ціна на газ для тепловиробників і населення не змінюватиметься до 2022 року.