Два місяці податкової амністії: Стало відомо, скільки задекларували українці

Фото з відкритиї джерел

Добровільне декларування доходів стартувало 1 вересня

Українці від початку податкової амністії, з 1 вересня, задекларували вже 111 млн грн. Про це повідомив очільник Податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев у Telegram.

Зазначається, що до бюджету від декларування цієї суми надійшло 6 млн грн. "Динаміка позитивна, з кожним днем громадяни подають дедалі більше декларацій, проблем із процесом оформлення немає", - написав Гетманцев.

Нагадаємо, в липні президент України Володимир Зеленський підписав закон про одноразове добровільне декларування активів та сплату одноразового збору до бюджету. Передбачалося, що закон має створити стимули для виведення з тіні доходів, прихованих від оподаткування, а також сприятиме залученню додаткових ресурсів в економіку.

Новини за темою: Понад 130 країн вирішили запровадити податкову ставку для міжнародних корпорацій

У вересні в Україні офіційно стартувала розрахована на один рік податкова амністія, тобто добровільне декларування доходів. Про те, який саме податок потрібно заплатити, щоб узаконити свої активи, і чому ця програма може бути не такою успішною, як від неї очікують, читайте в нашому матеріалі.