Другий рівень пенсійної системи дозволить підвищити виплати майже удвічі, – Шмигаль

В Україні періодично підвищують пенсії

Фото з відкритих джерел

Планується, що другий рівень пенсійної системи - обов'язкові пенсійні накопичення - запрацює в Україні для деяких груп населення вже з 2023 року

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляє, що запровадження другого рівня пенсійної системи дасть змогу підвищити пенсії майже удвічі. Про це він сказав під час години запитань до уряду у Верховній Раді, повідомляє "Укрінформ".

"В Україні діє солідарна система, ми ведемо роботу із профільним комітетом парламенту для того, щоб почати запроваджувати другий рівень пенсійної накопичувальної системи, яка дасть змогу підвищити пенсії практично удвічі, коли ця система запрацює", - зазначив Шмигаль.

Він закликав народних депутатів разом з урядом попрацювати та ухвалити відповідне законодавство, аби реформа рухалася у необхідному напрямку. "Для того, щоб 40-річні та молодші громадяни мали достойну європейську пенсію в Україні", - сказав прем'єр-міністр.

Як повідомлялося, планується, що другий рівень пенсійної системи - обов'язкові пенсійні накопичення - запрацює в Україні для деяких груп населення вже з 2023 року.

Новини за темою: "Спадкування" пенсії: Що передбачає довічна пенсія та як її оформити в Україні

Нагадаємо, Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення пенсійного законодавства (№ 4668).