Долар подорожчав, євро подешевшав: Курс валют від НБУ на 17 листопада

НБУ встановив офіційний курс гривні до долара Фото з відкритих джерел

Курс долара становить 26,41 гривні, курс євро - 30,03 гривні

Національний банк України на сьогодні, 17 листопада, підвищив курс долара і знизив курс євро до гривні порівняно з попереднім робочим днем. Офіційні показники опубліковано на сайті регулятора.

НБУ на середу підвищив курс долара на 8 копійок. Євро після вчорашнього здорожчання на чверть гривні сьогодні коштує на 12 копійок менше.

Курс валют в Україні від НБУ на 17 листопада 2021 року:

  • 1 долар - 26,41 грн
  • 1 євро - 30,03 грн
  • 10 російських рублів - 3,6 грн

Новини за темою: ЄБРР зберіг прогноз зростання ВВП України на рівні 3,5%

Нагадаємо, в Міжнародному валютному фонді назвали завдання місії в Україні. Під час роботи в Україні місія буде зосереджена на питаннях незалежності Національного банку, реформ і зміцнення антикорупційних інституцій.

Раніше прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що Міжнародний валютний фонд може виплатити Україні близько 700 млн доларів. Таку суму прийняли за результатами першого перегляду спільної програми Stand-by.

До цього голова місії Міжнародного валютного фонду в Україні (МВФ) Іванна Владкова Холлар повідомила послам країн "Великої сімки" в Україні про прогрес у виконанні країною низки умов угоди stand-by. 

У понеділок, 25 жовтня, Європейська комісія виділила Україні другий транш макрофінансової допомоги у розмірі 600 млн євро.