Чому в Україні не "приживаються" бетонні дороги, - пояснення експерта

Ремонт доріг у Києві Vesti.ua

Володимир Шульмейстер вказав, скільки десятків мільярдів гривень можна було б зекономити на роботах з підтримки бетонних доріг у нормальному стані

Цементно-бетонних доріг в Україні лише трохи більше 1%, і вони у нашій країні не "приживаються", бо їх довго не потрібно ремонтувати.

Про це в ефірі шоу "Рибний день" на телеканалі "Перший Незалежний" під час включення заявив директор програми "Інфраструктура майбутнього" Українського інституту майбутнього Володимир Шульмейстер.

"Цементно-бетонних доріг в Україні всього лише трохи більше 1%, це які довго стоять дороги. Якщо подивитися на цивілізовані країни, то відсоток цементно-бетонних доріг в цих країнах зростає", - сказав Володимир Шульмейстер.

Експерт розповів, що бетонні дороги є у Білорусі, а також у країнах Європи і США.

"Я особисто був у Білорусі, коли друга зовнішня окружна робилася, це був 2015 рік, і вона завершувалася, зараз вона функціонує повним ходом. Прекрасна дорога. Те ж саме Німеччиною коли ви їдете, трохи постукують колеса на стиках, це цементно-бетонні дороги, які будувалися ще до німецько-фашистських загарбників і які до цього часу стоять. В Америці багато таких доріг. У нас, на жаль, вони не приживаються, бо їх не треба ремонтувати довго. І ось це - найболючіше", - сказав він.

Новини за темою: Навколо рекламних бордів про "Велике будівництво" розруха, калюжі та ями на дорогах, - Кацман

Володимир Шульмейстер зазначив, що результати дослідження Українського інституту майбутнього спільно з Асоціацією виробників цементу і бетону показали, що для того, щоб підтримувати дороги у нормальному стані за умови нормальної експлуатації, потрібно орієнтовно 150 млрд грн щороку.

"Якби у нас були дороги цементно-бетонні, які значно довше стоять, ця сума не 150 млрд була б, а десь 60 млрд, тобто нам значно менше потрібно було б грошей і компаній будівельних - і тут ось проблема - для того, щоб підтримувати цементно-бетонні дороги в нормальному стані. Тому, на жаль, у нас цементно-бетонні дороги не приживаються, хоча південь України зобов'язаний бути цементно-бетонним. Чому? Тому що, як ви знаєте, це відстань від поля до порту, яка 100-200 км долається автомобілями. І автомобілі, наповнені зерном улітку, розпечений асфальт, порушуючи всі правила перевезень, знищують дороги на півдні України", - пояснив Володимир Шульмейстер.

Новини за темою: До 1 червня на українських дорогах з'явиться ще близько 150 камер автофіксації, - Геращенко

Нагадаємо, слідчі Національної поліції викрили схему розкрадання бюджетних коштів, виділених на ремонт автомобільних доріг.

Читайте також: "Держбюджет-2021: Скільки коштів витратять на ремонт українських доріг".