BMW, Audi й радянський автопром: "Укрпошта" продає свої старі автівки

"Укрпошта" Фото з відкритих джерел

Вартість автомобілів оцінюють у 10,9 млн грн без ПДВ

"Укрпошта" почала розпродаж старих автомобілів, серед яких моделі світових брендів й радянського автопрому. Про це повідомила прес-служба поштового оператора.

Очікується, що компанія продасть 1600 непридатних до роботи автівок, які не використовуються понад 10 років. Зокрема, йдеться про BMW, Audi, Mercedes-Benz 1980-90 років випуску, а також радянські ЗІЛ, КАМАЗ, ГАЗ, трактори та інші. Найстаршою автівкою серед них є "ЗІЛ-ММЗ 555" 1968 року випуску.

Продадуть машини через систему електронного аукціону "ProZorro. Продажі", а оціночна вартість всіх лотів становить 10,9 млн грн без ПДВ.

Як розповів очільник "Укрпошти" Ігор Смілянський, в 2016 році було встановлено, що третина автопарку компанії непридатна для експлуатації. За цей час було придбано понад 3000 нових автівок, а їхній середній вік скоротили з 15 до 7 років.

Новини за темою: "Укрпошта" встановила у відділеннях Києва перші поштомати

Раніше повідомлялося, що компанія "Укрпошта" уклала договір на закупівлю 1860 автомобілів для пересувних відділень. На автівки марки Сitroen Berlingo L2 Worker мали витратити 1,3 мільярда гривень.