Біткоїн перетнув позначку в 66 тисяч доларів і встановив новий максимум

Bitcoin Pixabay

Попередній рекорд був установлений в квітні

Курс криптовалюти біткоїн перетнув позначку в 66 тисяч доларів, що стало новим історичним максимумом. Про це свідчать дані порталу Coindesk.

Станом на 17:35 за київським часом вартість криптовалюти становила 66 542 долари. Упродовж останніх 24 годин вартість криптовалюти зросла на понад 7%.

Попередній рекорд був установлений в квітні 2021 року. Поточне зростання пояснюють виходом індексного фонду ProShares Bitcoin Strategy на Нью-Йоркську біржу. Фонд пов'язаний із біткоїном і буде інвестувати в криптовалютні ф'ючерси.

Нагадаємо, у вересні курс біткоїна до долара зріс на 20 відсотків після новин про його легалізацію як платіжного засобу у Сальвадорі. Країна перша в світі визнала біткоїн офіційним платіжним засобом. Президент Найіб Букеле заявив, що це дозволить сальвадорцям отримати більш широкий доступ до фінансових послуг і заощадити на комісіях за грошові перекази.

Новини за темою: Чи замінить біткоїн гривню: Нацбанк дав відповідь

Раніше повідомлялося, що криптоплатформа Poly Network запропонувала роботу хакеру, який вкрав у неї біткоїнів на 611 млн доларів. Це найбільша за всю історію крадіжка криптовалюти.