Білорусь відновить постачання електроенергії в Україну, - DW

Фото з відкритих джерел

На 21 листопада імпорт планується обсягом 415 МВтч

Відсьогодні, 21 листопада, відновиться імпорт електроенергії з Білорусі в Україну. На 21 листопада імпорт планується обсягом 415 МВтч. Про це повідомляє DW.

Зазначається, що такий обсяг Білорусь поставляла з 9 по 17 листопада, до чергового припинення поставок. Добовий обсяг електроенергії, яку Білорусь експортує в Україну, становить близько 2% від загального обсягу споживання електроенергії в країні.

Поставки електроенергії в Україну з Білорусі відбуваються з регулярними перебоями. Востаннє вони поновилися 6 листопада з 5 МВтч, а з 9 листопада їх обсяг вийшов на рівень 415 МВтч.

За оцінками екс-глави українського Міненерго Ольги Буславець, втрата 400 МВтч при існуючих погодних умовах істотно не впливає на енергобаланс країни.

Новини за темою: В Україні споживання електроенергії зросло на 7%

Раніше повідомлялося, що в Україні назріває "діра" в запасах електрики, внаслідок чого було вирішено закуповувати електроенергію за кордоном. Хто і на яких умовах погодився постачати Україні електричну енергію, та які справжні причини нестачі електрики у нашій країні, - читайте в нашому матеріалі.