"Антонов" відкидає звинувачення в переплаті при заправці літаків

Літак АН-225 "Мрія"

Фото з відкритих джерел

Раніше журналісти заявляли про систематичні переплати з боку держпідприємства

Інформація про систематичну переплату за заправку літаків держпідприємства "Антонов" не відповідає дійсності. Про це заявили представники компанії під час прес-конференції, передає "Укрінформ".

За їхніми словами, купівля авіаційного пального відбувається в рамках чинного законодавства й має певну специфіку. Йдеться про те, що ціна пального, яке продають хендлінгові компанії, залежить більшою мірою від того, як воно потрапляє в аеропорти. Також до вартості пального можуть також додавати місцеві податки, послуги за заправлення тощо.

Як розповів представник ДП "Антонов"  Сергій Галка, компанія під час заправлення літаків  також керується можливостями, які надають хендлінгові компанії, зокрема, кредитною лінією.

Водночас співпраця з такими компаніями дозволяє погодити пропозицію на заправлення літака впродовж 30 хвилин і вже за 12 годин здійснити його обслуговування. Це дозволяє заробити додаткові кошти на непланових рейсах.

Новини за темою: Міноборони та ДП "Антонов" домовилися про поставку трьох літаків Ан-178

Нагадаємо, нещодавно розслідувачі програми "Схеми" заявили, що державне підприємство "Антонов" систематично переплачує за заправку своїх літаків, які перевозять вантажі на замовлення по всьому світу. За даними журналістів, авіатранспортний підрозділ "Антонова" почав частіше звертатися до послуг кількох приватних компаній, проте їхні цінові пропозиції були дорожчими в порівнянні з іншими.