Новини » Економіка Читать эту новость на русском

Американська компанія Westinghouse допоможе побудувати два блоки Хмельницької АЕС

Хмельницька АЕС Фото з відкритих джерел

Відповідні двосторонні угоди підписали очільник Westinghouse Патрік Фрагман і голова НАЕК "Енергоатом" Петро Котін

У понеділок, 22 листопада, у Києві НАЕК "Енергоатом" підписала дві двосторонні угоди з американською компанією Westinghouse щодо початку реалізації проекту будівництва нових енергоблоків на Хмельницькій АЕС за технологією АР1000. Про це повідомляє "УНН".

Зазначається, що угоди підписали очільник Westinghouse Патрік Фрагман і голова Енергоатому Петро Котін у присутності міністра енергетики України Германа Галущенка та тимчасової повіреної у справах США в Україні Крістіни Квін.

Перша угода стосується надання послуг з розроблення проекту АР1000 на Хмельницькій АЕС, друга - про закупівлю тренажера та обладнання з тривалим терміном постачання для проекту АР1000 на Хмельницькій АЕС.

Новини за темою: Зафіксовано спалах водню: На Рівненській АЕС на трубопроводі сталася аварія

Раніше заступник міністра енергетики Юрій Власенко заявив, що цієї зими в Україні атомна генерація працюватиме щонайменше 14 енергоблоками. За необхідності будуть запущені всі 15 енергоблоків.

Нагадаємо, нещодавно Національне антикорупційне бюро України провело обшуки в центральному офісі компанії "Енергоатом". Тоді очільник Антикорупційного бюро заявив про дискримінаційні умови продажу електроенергії.