Жителя Полтавської області оштрафували за публікацію фото статевого органу

Українців підозрюють у крадіжці грошей із банкоматів Черногорії Pixabay

Також у чоловіка знайшли наркотичні засоби

Полтавський районний суд притягнув до відповідальності уродженця села Абазівка Полтавської області за статтею про виготовлення порнографії. Чоловік сфотографував на смартфон свій статевий орган і виклав фото на сайті секс-знайомств. Вирок у справі оприлюднено в єдиному державному реєстрі судових рішень, повідомляє "УНІАН".

У документі йдеться, що минулого року фігурант справи здійснив "Крупно Планове фотографування власного статевого органу" за допомогою смартфона Iphone SE. Правоохоронці вирішили, що таким чином чоловік незаконно виготовив фото порнографічного характеру.

Повідомляється, що 22 жовтня минулого року чоловік виклав вищезгадане фото на сайті секс-знайомств, надавши до нього спільний доступ, чим порушив Закон України "Про захист суспільної моралі".

Відзначається, що порнографічний характер фото був підтверджений висновком судово-мистецтвознавчої експертизи.

Також у чоловіка знайшли наркотичні засоби-канабіс і макову соломку, які він зберігав без мети збуту. За поясненням підсудного, дику коноплю він зібрав біля ставка в селі Супрунівка, а мак - у себе у дворі.

Суд визнав чоловіка винним за ч.1 ст. 301 КК України (ввезення, виготовлення, збут та розповсюдження порнографічних предметів) та ч. 1 ст. 309 КК України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення або пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту).

Повідомляється, що підозрюваний уклав угоду з прокурором і визнав себе винним, йому призначили покарання у вигляді штрафу в 20400 гривень. Крім того, він повинен відшкодувати державі судові витрати за проведення судових експертиз у розмірі 3269 гривень.

Нагадаємо, на початку квітня в Чернівецькій обл. затримали двох літніх чоловіків - їх підозрюють у розбещенні неповнолітніх і поширенні порнографії.