"Піддалася спокусі": Росіянка судиться з McDonaldʼs через порушення Великого посту

Big Mac від McDonald’s. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Дівчина у 2019 році побачила рекламу чизбургера та його купила

У Росії дівчина подала до суду на мережу ресторанів McDonaldʼs через нібито образу її релігійних почуттів рекламою, яка змусила її порушити піст. Про це повідомляє ТАСС.

Ксенія Овчиннікова, яка називає себе православною християнкою, заявила про обурення ситуацією, коли у 2019 році вона побачила рекламу чизбургера і наґетсів. Тоді тривав Великий піст, і дівчина мала їсти лише рослинну їжу. За словами самої Овчиннікової, вона дотримується посту 16 років поспіль. Проте кілька років тому вона "піддалася спокусі реклами і через низьку вартість страви у 39 рублів (близько 14 гривень, - ред.) купила собі їжу в мережі".

"До цього моменту я дотримувалася посту уже близько місяця, проте, побачивши рекламний банер, я не змогла стриматися, відвідала McDonaldʼs і купила чизбургер. У діях McDonaldʼs я вбачаю порушення закону про захист прав споживачів. Прошу суд розібратися і, якщо встановлять порушення, зобовʼязати McDonaldʼs відшкодувати мені моральну шкоду в сумі 1 тис. рублів (близько 368 гривень, - ред.)", - йдеться в позові.

Дату попереднього слухання за позовом росіянки поки що не призначили.

Новини за темою: Планові роботи: У Санкт-Петербурзі мешканцям одного з будинків у спеку увімкнули опалення

Нагадаємо, нещодавно в Росії чоловік пограбував зоомагазин, щоб купити алкоголь і подарувати своїй дівчині папуг. Чоловік, погрожуючи ножем, викрав 700 рублів і клітку із хвилястими папугами із зоомагазину.