Названо найсмішніші знімки дикої природи - 2021 (фото)

До фіналу конкурсу Comedy Wildlife Photography Awards - 2021 потрапили 42 фото

Комітет конкурсу фото Comedy Wildlife Photography Awards - 2021 оголосив фіналістів серед смішних знімків дикої природи. Відповідні світлини оприлюднила прес-служба конкурсу в Фейсбуці.

До фіналу потрапили 42 знімки, які складають остаточний шорт-лист конкурсу. Загалом організатори отримали понад 7 тисяч заявок з усього світу. Фотографії були зроблені по всьому світу, зокрема у Великій Британії, Південній Африці, Німеччині та Індії.

Цьогоріч близько 10% від загальної виручки конкурсу планують передати на користь організації "Врятуємо диких орангутанів", яка працює з приматами в національному парку Гунунг-Палунг на Борнео. Переможці конкурсу будуть оголошені 22 жовтня.

Як відомо, конкурс Comedy Wildlife Photography Awards був заснований у 2015 році фотографами Полом Джойнсоном-Хіксом і Томом Саллама. Вони хотіли з гумором сприяти збереженню дикої природи.

Новини за темою: Гелікоптер NASA сфотографував марсохід Perseverance на Червоній планеті

Раніше повідомлялося, що астрономи міжамериканської обсерваторії "Серро-Тололо" оприлюднили фотографію галактики NGC 5128, яка розташована у сузір'ї Центавр. Знімок зробили завдяки камері темної енергії чотириметрового телескопа.