МОЗ просить українців не фотографувати тварин для підтвердження самоізоляції у додатку "Дій вдома"

Фото з відкритих джерел

Для підтвердження самоізоляції та обсервації користувачі додатку повинні періодично робити фото свого обличчя

Міністерство охорони здоров'я просить українців не робити фото тварин та техніки вдома для підтвердження самоізоляції чи обсервації у додатку "Дій вдома". Про це заявив заступник міністра охорони здоров'я Ярослав Кучер. 

"У додатку є необхідність зробити своє фото, щоб потім з ним звіритися. Люди фотографують дітей, тварин, себе в дзеркалах, свої фотографії, частини тіла, комп'ютери фотографують, якусь техніку. І, звісно, що виникають питання, пов'язані з тим, що щось потім не спрацьовує при верифікації", - сказав Ярослав Кучер. 

Він додав, що інколи користувачі, які зробили неправильне фото в додатку, дзвонять з питаннями в конктакт-центр МОЗ. Кучер просить не навантажувати гарячу лінію та одразу робити все правильно. 

Раніше повідомлялося, Верховна Рада може запровадити штраф за порушення режиму самоізоляції. Зокрема, законопроект пропонує, що порушення порядку обов'язкових самоізоляції, обсервації, встановлених у рішенні про карантин, якщо це не призвело до поширення особливо небезпечної хвороби, тягне за собою накладення штрафу від 200 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 3400 до 8500 грн).