Індійці піснями й танцями відсвяткували мільярдне щеплення проти коронавірусу

Фото з відкритих джерел

МОЗ країни оголосило про проведення музичних заходів

В Індії ввели мільярдну дозу вакцини проти COVID-19, що місцеві жителі відсвяткували традиційним для країни способом - піснями й танцями. Про це повідомляє AP News.

Як повідомляє Reuters, Міністерство охорони здоров'я Індії оголосило про проведення по всій країні музичних заходів. Також влада підсвітила національні пам'ятники.

Наразі 75% дорослого населення Індії отримали хоча б одну дозу вакцини від коронавірусу. Завершили вакцинацію 30% людей. Щодня в країні проводять 5 млн щеплень.

Нагадаємо, нещодавно на фоні покращення ситуації з коронавірусом уряд Індії відкрив кордони для повністю вакцинованих іноземних туристів. Уперше з березня 2020 року Індія дозволила іноземним туристам в'їжджати на територію країни.

Новини за темою: Індія почне виробництво нового препарату для лікування коронавірусу

Раніше повідомлялося, що Верховний суд Індії затвердив рішення уряду виплатити 50 тисяч рупій (близько 674 доларів) компенсації за кожного померлого через COVID-19. Постанова була винесена за клопотанням юристів відповідно до індійських законів про ліквідацію наслідків стихійних лих.