Група французьких уболівальників пропустила матч своєї збірної, бо переплутала Бухарест із Будапештом

Фото з відкритих джерел

В результаті вони були змушені дивитися матч по телевізору

Шість вболівальників із Франції помилково прилетіли в Бухарест замість Будапешта і пропустили матч французької збірної. Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на румунські джерела.

Французька збірна грала в столиці Угорщини Будапешті в минулу суботу вдень, але, за даними джерела, шість колег по роботі сіли на рейс того ранку, який приземлився на відстані 800 кілометрів від місця проведення матчу, у столиці Румунії Бухаресті.

Вболівальники зрозуміли свою помилку лише після того, як прибули до Бухареста за кілька годин до початку матчу. Вони приїхали в Бухарест з українськими вболівальниками, яких зустріли в аеропорту. При цьому ані румунські прапори, ані мова, якою розмовляли працівники аеропорту  не змусили їх задуматися, чи в те місто вони приїхали.

"Ми думали, що це угорські вболівальники, які їдуть на гру, і ми слідували за ними, думаючи, що вони точно знають дорогу до стадіону", - сказав один з уболівальників Франції.

В результаті французькі вболівальники були змушені дивитися матч по телевізору. При цьому вони вирішили і далі лишитися в Румунії до наступного матчу збірної у середу.

"Нам слід більше знати про Європу" - визнав один з вболівальників, який зізнався, що до цього випадку і справді не знав різниці між Бухарестом і Будапештом.

Нагадаємо, що вчора визначились усі пари 1/8 фіналу Євро-2020. Збірна Франції зіграє проти збірної Швейцарії саме у Бухаресті.