Викрадення Луценка і Вербицького: Перед судом постануть двоє учасників злочинної організації

Ігор Луценко Інтерфакс-Україна

У якості запобіжного заходу двоє чоловіків будуть триматись під вартою

Прокуратура скерувала до суду обвинувачувальний акт стосовно двох зловмисників, яких підозрюють у викраденні Ігоря Луценка та вбивстві Юрія Вербицького під час подій Майдану. Про це повідомила пресслужба Офісу генпрокурора.

Зокрема, прокурор інкримінує фігурантам створення злочинної організації, умисне вбивство, катування, незаконне позбавлення волі або викрадення людини, незаконне перешкоджання проведенню зборів, мітингів.

"Вказані особи за попередньою змовою 21 січня 2014 року незаконно викрали з приміщення Олександрівської клінічної лікарні міста Києва учасників акцій протесту Ігоря Луценка та Юрія Вербицького, катували їх та вбили Юрія Вербицького", - йдеться в повідомленні.

Як запобіжний захід – двоє чоловіків будуть триматись під вартою.

До слова, за вчинення цих злочинів до кримінальної відповідальності вже притягнуто 15 осіб, стосовно двох з них справи розглядаються судами; 11 осіб оголошено в розшук, щодо двох - завершено так зване "заочне" спеціальне досудове розслідування (іn absentia).

Нагадаємо, 22 серпня 2020 року слідчі Державного бюро розслідувань завершили розслідування вбивства активіста Юрія Вербицького, а також викрадення і катування екснардепа Ігоря Луценка під час подій на Майдані у 2014 році.