В окупованому Криму тріснула копія Керченського мосту. Фото

Тріщини з'явилися ще восени

Копія Керченського мосту krymr.org (RFE/RL)

В окупованій Керчі тріснула мініатюрна пішохідна копія Керченського мосту, встановленого в парку міста. Про це повідомляє "Крим.Реалії".

Зазначається, що тріщини на 55-метровій копії мосту з’явилися восени поточного року. Тоді представники незаконної влади в Криму заявляли, що ремонтні роботи має виконати фірма, яка монтувала об'єкт.

За словами журналістів, наразі під копією мосту видно сліди штукатурних робіт, проте на конструкції залишилися розриви й подовжені тріщини. При цьому інсталяція залишається відкритою для пішоходів.

Тріщини на копії Керченського мосту krymr.org (RFE/RL)

Як відомо, копія Керченського мосту довжиною 55 метрів й вагою 2,5 тонни встановили в парку Керчі восени 2019 року. Тоді окупаційна влада заявляла, що об'єкт залучатиме туристів і служитиме "точкою притяжіння" людей.

Нагадаємо, нещодавно міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що запуск Кримської платформи відбудеться у Києві на саміті 2021 року. На ньому зберуться лідери інших країн та представники міжнародних організацій.

Раніше повідомлялося, що в Україні створять інтернет-портал, який міститиме дані про злочини на Донбасі й у Криму. Онлайн-ресурс міститиме свідчення очевидців, архівні джерела, рішення та резолюції міжнародних організацій, а також фото- та відеоматеріали.