В окупованому Криму майже пересох 25-метровий водоспад. Фото

Водоспад є частиною верхньої течії ріки Кизилкобинка

В окупованому Криму майже повністю пересохли туфовий майданчик і схили гори Базар-Оба в урочищі Кизил-Коба, внаслідок чого 25-метровий водоспад Су-Учхан майже зник. Про це повідомляє "Крим.Реалії".

Зазначається, що водоспад є частиною верхньої течії ріки Кизилкобинка, витік якої розташований у глибині знаменитих Червоних печер. Зазвичай у повноводні роки річка падає з 25-метрової висоти схилу гори Базар-Оба, проте зараз сильно обміліла через відсутність дощів і снігу.

Водоспад Су-Учхан до пересихання Фото з відкритих джерел

Як відомо, Су-Учхан є одною з визначних пам'яток Ладшафтно-рекреаційного парку "Урочище "Кизил-Коба". Кизилкобинка та Су-Учхан утворюють водоспади поменше й неглибокі загати під ними, які ще називають "ваннами молодості", а в селі Зарічне Сімферопольського району ця ріка зливається з рікою Ангара, утворюючи найдовшу в Криму – Салгир.

Нагадаємо, нещодавно президент Росії Володимир Путін під час щорічної конференції заявив, що на окупованому Кримському півострові достатньо прісної води. За його словами, опріснення води можна "робити тільки точково".

Новини за темою: Санаторій "Україна" в окупованому Криму віддали російському Слідкому

Раніше повідомлялося, що в окупованій Керчі тріснула мініатюрна пішохідна копія Керченського мосту, встановленого в парку міста. Представники незаконної влади в Криму заявляли, що ремонтні роботи має виконати фірма, яка монтувала об'єкт.