У Великій Британії помер автор гімну ФК "Ліверпуль" і "Селтік"

Відомий британський композитор Джеррі Мардсен Фото з відкритих джерел

Музиканта не стало на 79-ому році життя

У історичній частині Великої Британії помер легендарний музикант, композитор та лідер гурту "Gerry&The Pacemakers" Джеррі Марсден, який написав гімн для двох футбольних клубів. Про смерть музиканта на своїй сторінці у Twitter повідомив його друг Піт Прайс.

"Після розмови з родиною я повинен сказати вам, що легендарний Джеррі Марсден після тривалої хвороби, пов'язаної із серцем, на жаль, помер (у вересні 2003 року Марсден переніс потрійне шунтування, а у 2016-му йому зробили другу операцію на серці - ред.). Посилаю всю любов світу Поліні і його сім'ї. Ти ніколи не будеш один", - зазначив він.

Джеррі Марсдену було 78 років. Він став відомий завдяки написанню пісні "You Never Walk Alone". Вона перетворилася на гімн для англійського футбольного клубу "Ліверпуль" та шотландського "Селтік". Композицію знають фани з усього світу.

Легендарний музикант разом зі своїм гуртом "Gerry&The Pacemakers" також випустили хіти "How Do You Do It" та "It's Gonna Be Alright".

Новини за темою: Помер зірка фільму "Анжеліка – маркіза янголів" Роберт Хоссейн

Раніше повідомлялося, що помер зірка чемпіонату Англії Папа Діоп. У 42 роки він пішов з життя через рідкісну хворобу Шарко-Марі-Тута.