Санаторій "Україна" в окупованому Криму віддали російському Слідкому

Санаторій "Україна" в Ялті Крим.Реалії

Таке розпорядження підписав прем’єр-міністр Росії

Санаторій "Україна" в окупованій Ялті, який незаконна влада перейменувала на санаторій "Родина", передали в федеральну власність і віддали у відання Слідчого комітету Росії. Про це повідомляє "Крим.Реалії".

Зазначається, що відповідне розпорядження підписав прем’єр-міністр РФ Михайло Мішустін. При цьому з пропозицією про передачу санаторію звернулося його керівництво, а також звернулися так званий глава Криму і Слідчий комітет РФ.

При цьому завданням установи після передачі у федеральну власність Росії визначають санаторно-курортне забезпечення співробітників, службовців, працівників і пенсіонерів Слідкому, а також членів їхніх сімей і загиблих родичів співробітників.

Нагадаємо, у листопаді так зване "Міністерство майнових і земельних відносин Криму" виставило на продаж винний завод "Масандра". Початкова вартість лота склала 5,3 мільярда рублів.

Пізніше МЗС України висловило рішучий протест у зв’язку із запланованою "приватизацією" Державного концерну "Масандра" в окупованому Криму й закликало міжнародне співтовариство не брати в ній участі та не співпрацювати з підприємством.

Новини за темою: Кулеба: Тема Криму має бути пекельною для Росії, і ми її такою зробимо

Попри це, 14 грудня стало відомо, що кримський винзавод "Масандра" продали за 5,327 млрд рублів (73 млн доларів) структурам банку "Росія", який в грудні 2017 року придбав завод шампанських вин "Новий Світ" у Судаку.