Справа Шеремета: Нацполіція отримала дозвіл на проведення слідства в Європі

Журналіст Павло Шеремет Фото з відкритих джерел

Розпорядника переданих документів та аудіозаписів запросили взяти участь у розслідуванні

Слідство Національної поліції України отримало дозвіл на проведення слідчих дій в Європі для розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета. Про це повідомляє пресслужба поліції. 

Як зазначається,  у грудні 2020 року українські розвідники надали слідчим інформацію, яка "представляє інтерес в розслідуванні підриву журналіста Павла Шеремета у 2016 році". Зокрема, документи та аудіозаписи, крайні з яких датовані 2012 роком, можуть допомогти правоохоронцям встановити замовників злочину.

"Фрагменти інформації, яка є в розпорядженні слідства Нацполіції, опубліковані в мережі Інтернет. На оприлюднених записах невстановлені особи обговорюють питання вбивства журналіста Павла Шеремета. Зокрема, наголошувалося на варіанті отруєння із використанням токсичних речовин, а також підрив", – йдеться у повідомленні. 

У результаті Нацполіція отримала дозвіл на проведення слідчих дій в одній із європейських країн. Крім того, особу-розпорядника переданої інформації запросили для проведення необхідних слідчих дій.

"Нацполіція звертається до всіх – і до українських громадян, і до іноземців: кому відома будь-яка інформація про замовлення вбивства Павла Шеремета, прохання звертатися до органів поліції", – закликали у ГУНП. 

Нагадаємо, нещодавно ЗМІ оприлюднили записи розмов глави Комітету держбезпеки Білорусі у 2008-2012 роках Вадима Зайцева, які свідчать про те, що секретні служби Білорусі за наказом Олександра Лукашенка обговорювали можливість підірвати вибухівкою журналіста Павла Шеремета.