Марчевський відвідав низку забутих владою організацій у Покровську

Артем Марчевський Опозиційна платформа - За життя | Молодіжне крило

Керівник Молодіжного Крила ОПЗЖ Артем Марчевський відвідав низку організацій та установ у Покровську, Донецької області.

Робоча поїздка політика розпочалася з візиту до територіальної організації Всеукраїнського товариства сліпих у місті Покровську. Марчевський поспілкувався з керівництвом організації, дізнався про проблеми людей.

"Приміщення товариства сліпих знаходиться у вкрай жалюгідному стані. Будівля не опалюється, підлоги та стіни руйнуються. Місцева влада ніяк не допомагає цим людям, і їм доводиться постійно шукати меценатів. Так само, представники Товариства розповіли про проблеми з недобросовісними орендарями. З усім цим ми, звичайно ж, розберемося. Якщо влада забула про цих людей - їхніми проблемами займемося ми", - заявив Марчевський.

Так само, керівник молодіжного крила привітав представників суспільства з наступаючим Різдвом і передав подарунки.

Далі Марчевський попрямував до дитячого притулку "Отчий Дім" у місті Покровську.

Там політик так само привітав вихованців із минулими та наступаючими святами, розповів про роботу молодіжного крила ОПЗЖ. Однак, дітям ще цікавішою була професія Марчевського - генеральний продюсер телеканалу"112 Україна". І велика частина питань була саме про телебачення.

Після довгої бесіди про роботу медіа, Марчевський пообіцяв дітям організувати та провести екскурсію трьома головними українськими інформаційними каналами. Екскурсія відбудеться вже цієї весни.

Марчевський так само відвідав Покровську міську організацію ветеранів, Центр реабілітації для людей з інвалідністю та Асоціацію сімей з особливими дітьми. За словами політика, всім цим людям і організаціям вкрай необхідна допомога та підтримка.

"Ми вирішили відвідати найбільш незахищених людей у цій країні. Пенсіонери, ветерани, Дитячі будинки, люди з особливостями. Кожному з них ми даруємо необхідне. Наша держава не робить нічого, щоб ці люди могли хоча б гідно зустріти свята, не кажучи вже про гідне повсякденне життя. Люди діляться своїми проблемами, їх маса. Їх потрібно вирішувати", - підкреслив Марчевський.