У Києві викрили діяльність неонацистської терористичної групи, якою керував "Гітлер"

Затримані виявились послідовниками австралійського терориста та неонациста Брентона Тарранта

Служба безпеки України викрила та ліквідувала у столиці послідовників австралійського терориста та неонациста Брентона Тарранта. Про це повідомила пресслужба СБУ.

"Лідером угруповання є зловмисник на прізвисько "Гітлер". Він через електронні засоби зв’язку та месенджери організував конспіративну мережу з масового розповсюдження матеріалів, зокрема "маніфесту" Б. Тарранта із закликами та інструкціями щодо вчинення терактів на расовому і релігійному ґрунті", - йдеться в повідомленні.

Слідчі зазначили, що так званий маніфест був спеціально перекладений українською і російською мовами та поширювався у вигляді друкованого видання.

Провівши обшуки у помешканнях фігурантів, правоохоронці вилучили друковані видання "маніфесту", засоби зв’язку та оргтехніку, із використанням якої поширювали терористичні матеріали, а також неонацистську символіку.

Наразі "Гітлеру" повідомлено про підозру, вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

Новини за темою: Посол Ізраїлю в Україні назвав Бандеру пособником нацистів і засудив марш на його честь

Нагадаємо, раніше Служба безпеки України запобігла спробі створення осередку міжнародного неонацистського угруповання, яке причетне до вчинення у різних країнах світу терористичних проявів на расовому ґрунті.