У Києві вандали осквернили пам'ятник воїнам АТО/ООС

Осквернення пам'ятника в Києві Міністерство у справах ветеранів

За скоєне зловмисникам загрожує кримінальна відповідальність

У Шевченківському районі Києва невідомі облили фарбою пам'ятник воїнам АТО/ООС. Про це повідомляє пресслужба Міністерства у справах ветеранів

Згідно з повідомленням, інцидент трапився минулої ночі у Шевченківському районі поблизу станції метрополітену "Берестейська".

"Мінветеранів засуджує злочинні дії щодо символів боротьби українців за незалежність та територіальну цілісність України, свої громадянські права та європейське майбутнє. Кожний випадок наруги над місцями пам'яті має бути розслідуваний та покараний за законом", - наголосили у відомстві.

Новини за темою: Хомчак вважає активні військові дії на Донбасі "легшим" варіантом для його повернення

Також у міністерстві нагадали, що з 2019 року встановлено кримінальну відповідальність за осквернення або руйнування пам'ятників споруджених в пам'ять осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, брали безпосередню участь в АТО, учасників Революції Гідності та борців за незалежність України у ХХ столітті.

Новини за темою: Очільник ЗСУ: Військового вирішення питання щодо Донбасу зараз немає

Нагадаємо, раніше Міністерство у справах ветеранів створило Концепцію формування позитивного образу ветерана війни в суспільстві як взірця героїзму та патріотизму.