У Києві створили онлайн-календар подій на зимові канікули

Головна ялинка України ZIK.UA

Календар містить "сотню івентів"

У Києві сформували Google-календар подій із різними digital-івентами. Він має допомогти школярам знайти заняття під час зимових канікул, які триватимуть до 10 січня 2021 року. Про це повідомляє перший заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

"Відповідно до вимог карантину столичні заклади позашкілля підготували насичену програму онлайн-заходів під час зимових канікул. На дітей та дорослих очікують новорічні конкурси та квести, цікаві лайфхаки та майстер-класи зі створення іграшок і подарунків власноруч, творчі новорічно-різдвяні вітання та багато іншого", - розповів він.

Крім цього, він зазначив, що календар містить "сотню івентів". Усі вони, за його словами, торкаються різних тем.

"Усі учасники освітнього процесу знайдуть для себе поради з різноманітних тем: як впоратися із тривогою та стресом під час пандемії, майстер-клас із візуалізації інформації, ораторської майстерності, як розпізнати і захиститися від булінгу, психологічний комфорт у родині та сотню інших. На воркшопи, майстер-класи, семінари, концерти та тренінги учасники збиратимуться у віртуальних кімнатах на платформах ZOOM та Google", - додав Мондриївський.

Нагадаємо, експертка розповіла, як правильно зробити святкову атмосферу вдома. Більш детально читайте за посиланням.