Новини » Київ Читать эту новость на русском

У Києві попередили подвійне замовне вбивство, під підозрою депутат селищної ради

Чоловік хотів "ліквідувати" своїх ворогів

Столичні правоохоронці попередили спробу подвійного вбивства на замовлення депутата однієї із селищних рад Броварського району. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції

Згідно з повідомленням, поліція отримала інформацію про чоловіка, який підшукував особу на роль виконавця замовного вбивства двох людей. Зловмисником виявився 34-річний мешканець одного із сіл Броварського району Київської області, депутат 8-го скликання селищної ради. 

Як зазначається, залучивши кілера, депутат хотів ліквідувати своїх опонентів, з якими склалися неприязні стосунки - 47-річного односельчанина та 39-річного жителя сусіднього села.

Як зазначається, правоохоронці організували зустріч замовника злочину з "потрібною" йому особою, під час якої зловмисник передав фото своїх ворогів. За перше вбивство він пообіцяв 6 000 доларів США, а також надав завдаток – 300 доларів.

Наразі організатора запланованих злочинів затримали, йому готується вручення підозри за фактом організації замаху на замовне вбивство, який є незакінченим з причин, що не залежали від волі особи ( ч. 3 ст. 15, ч. 3 ст. 27, п. 11 ч. 2 ст. 115) та готування до вчинення умисного вбивства людини на замовлення (ч. 1 ст. 14, п. 11 ч. 2 ст. 115) Кримінального кодексу.

Нагадаємо, нещодавно в столиці викрили трьох правоохоронців, які утримували чоловіка в гаражі та вимагали від нього щомісячного хабаря у розмірі 3000 доларів.