Новини » Київ Читать эту новость на русском

Скандальний капелюх повернувся на Софійську площу, тепер це самостійний артоб'єкт

Капелюх виявився надзвичайно популярним серед відвідувачів

Капелюх, який раніше прикрашав верхівку головної ялинки країни, повернувся на Софійську площу, тепер його виставили як окрему інсталяцію. Про це повідомила у Facebook директорка департаменту культури КМДА Діана Попова. 

Як зазначається, капелюх розмістили біля ялинки, і під ним можна загадати бажання. Об'єкт виявився популярним серед відвідувачів і вже збирає довгі черги охочих зробити фото. 

Новини за темою: Українцям пояснили, як безпечно подорожувати на Новий рік під час пандемії

"Довжелезна черга стоїть до найкращого символічного місця, де можна загадати бажання під чарівним капелюхом... P.S. Я щиро від усього серця дякую всім друзям за підтримку! Бачу ваші численні дописи і дуже тішуся, що нам вдалося врешті виконати обіцянку - повернути чарівний капелюх", - написала Попова. 

Нагадаємо, на початку грудня столичні комунальники почали встановлювати на Софійській площі головну ялинку країни, саме тоді стало відомо, що цього року верхівку дерева прикрасять не традиційною зіркою, а декоративним капелюхом.

Пізніше стало відомо, що в Києві встановлять три новорічні ялинки, і кожна з них матиме окрему тематику: перша – "Казковий ліс", друга – "Кришталевий палац", третя – петриківський розпис.

Також автор і президент етнокультурного проєкту "Folk Ukraine" Ігор Добруцький пояснив, що чарівний капелюх на головній ялинці – це "як оберіг для ялинки і для жителів лісу". 

Однак згодом через обурення та значну увагу зі сторони громадськості на святкове дерево на Софійській площі встановили традиційну зірку.