Кривий Ріг залишився без "зеленої більшості" - така оцінка городян діяльності Зеленського, - Лавриненко

Алексей Лавриненко Фото з відкритих джерел

У 2019 році практично вся влада в країні опинилася в руках однієї людини - Володимира Зеленського. Після президентських і парламентських виборів він отримав повний контроль над Верховною Радою і урядом, включаючи весь силовий блок. Головнокомандувач отримав унікальний шанс - реформувати Україну, покінчивши з корупцією і заклавши фундамент для подальшого розвитку країни. Але через 2,5 роки, половини президентського терміну Володимира Зеленського, навіть його земляки не підтримують того, що відбувається в країні.

Про втрачені головнокомандувачем можливості говорили на пресконференції в ІА "Міст-Дніпро".

Депутат Дніпропетровської обласної ради від "Опозиційної платформи - За життя" Олексій Лавриненко розповів, схоже, Володимир Зеленський так і не зрозумів, завдяки чому став президентом. У 2019, додає він, українці голосували не за "слуг", а за зміни і проти Петра Порошенка:

"Президент Володимир Олександрович настільки вжився в роль, пародіюючи попереднього президента Петра Порошенка, що за часів свого правління почав активно використовувати його методи правління. Починаючи від корупції, закінчуючи триманням в страху нашого народу, що на нас наступить Російська Федерація з півночі або зі сходу".

Додає: все це лише відволікаючий маневр Зеленського від нагальних проблем України. Криза в енергетичній і соціальній сферах, згубна тарифна політика і тотальна безпорадність влади у протидії поширенню COVID-19. Від цього, каже Олексій Лавриненко, відволікають людей.

"Буквально історія двотижневої давності - у співробітниці захворіла мама, а швидка не приїхала, тому, що 60 кілометрів відсутності дороги. Так, вони роблять магістралі загальнонаціонального значення, але і тут є питання. Скільки закатали в асфальт життів наших громадян. Я пам'ятаю першу хвилю пандемії, коли не було кисню, коли ми не були готові, а гроші переправлялися з медичних фондів на дороги", - говорить депутат обласної ради від ОПЗЖ.

Олексій Лавриненко - виходець з Кривого Рогу, рідного міста Володимира Зеленського, каже, що земляки поставили оцінку його діяльності на останніх місцевих виборах.

"Місто робітниче і дійсно вимагало якихось великих вливань, ніж інші міста, але народ не отримав цього. Тому в Кривому Розі "слуги" отримали такий результат на виборах мера, міських і районних депутатів – скрізь більшість не Зе-команди. Ось результат правління президента", - сказав депутат облради.

Чимало запитань у земляків Зеленського і щодо подій останніх місяців. Кривий Ріг потрясла низка смертей: спочатку мера, обраного від ОПЗЖ Костянтина Павлова, а після і його двох братів.

"Жителі Кривого Рогу знаходиться у вакуумі. Ми не розуміємо, на якому етапі зараз знаходиться розслідування. Син і дружина Павлова перебувають у статусі потерпілих. Це має давати можливість людям ознайомитися з ходом розслідування. Зроблено безліч запитів, в тому числі і в Генеральну прокуратуру, щоб їм надали таку інформацію. Але через чотири місяці сім'я не отримує цих даних", - пояснює Олексій Лавриненко.

Резюмуючи, депутат Дніпропетровської обласної ради сказав: єдиний можливий вихід для Зеленського - це складання з себе повноважень:

"Потрібно зібрати в собі все чоловіче, і оголосити про відхід з поста президента. Так піти простіше і менш соромно, ніж йти, коли будуть люди стояти з вилами в Апарату президента".