Захід через свої ЗМІ цілеспрямовано зливає Зеленського, - ЗМІ

Офіс президента України

Захід через свої ЗМІ цілеспрямовано зливає президента України Володимира Зеленського, дискредитуючи його образ "Голобородька" в суспільстві. Про це пише телеграм-канал "Легітимний", коментуючи скандал навколо святкування дня народження глави Офісу президента Андрій Єрмака.

Автори публікації нагадують, що журналісти "Української правди", розклавши святкування дня народження Єрмака, запустили черговий критичний трек для влади.

"Так вони вказали, що гостей звозили на вертольотах в держрезиденцію Синьогора. Влада при цьому лише відписалася, що літав тільки Президент туди, а Глава ОП Єрмак (який постійно з Зе) нібито в цей день був у Києві. Але зараз рівень довіри до влади мінімальний, особливо згадавши вагнергейт, коли влада "відбріхувалася" протягом майже року, що такої спецоперації не було, але після змушена була визнати, що спецоперація була. У цій ситуації суспільство більше повірить журналістам, аніж владі. У цій ситуації владі необхідно надати чіткі докази, що Єрмак був весь день у Києві. Звичайно, вони можуть зараз підробити частину відеозаписів з камер відеоспостереження, які згодом нададуть як докази, але їм навряд чи повірять", - ідеться в публікації.

На думку журналістів, зараз владі "взагалі варто бути кришталево прозорими і менше світитися, та "нова еліта" занадто сильно уявила себе всемогутньою, а це грає проти них".

"Це, безумовно, черговий зашквар, який вбиває Зе-рейтинг, а Захід через свої ЗМІ цілеспрямовано зливає Зеленського, дискредитуючи його образ Голобородька в суспільстві", - резюмують автори публікації.