Юрій Бойко: У парламенті мають бути депутати, які виконують свої обіцянки

ОПЗЖ

Верховна Рада нинішнього скликання, що мала на старті 65% підтримки виборців, сьогодні має лише 6% довіри українців, тому вона не має перспектив. Про це співголова "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко заявив в ефірі "Ток-шоу № 1" на телеканалі "Україна 24".

"Парламент, у якого за два роки з 65% підтримки громадян залишилося лише шість, не має перспектив. Монобільшість не дала відповідей на те, чого очікували люди. Вже абсолютно всім ясно, що Верховна Рада живе не в тому вимірі, в якому живуть виборці. Люди, які її обирали, хочуть бачити в парламенті депутатів, які відповідають за свої слова і виконують свої обіцянки", – заявив політик.

Він нагадав, що на вибори нинішня влада йшла з гаслами миру на Донбасі, боротьби з бідністю і зниження комунальних тарифів.

"Результат цих двох років повністю протилежний. Зе-влада злякалася, не зробивши жодного кроку до виконання Мінських угод. У неї не вистачило професіоналізму, щоб підняти доходи людей. І у неї просто не вистачило здорового глузду, щоб вирішити проблему тарифів", – пояснив народний депутат.

На його думку, єдиним шансом для нинішнього парламенту міг би стати докорінний перегляд порядку денного, в який повинні бути включені законопроекти, необхідні для виконання Мінських угод і подолання енергетичної кризи, а також зміни в проект бюджету, спрямовані на підвищення зарплат і пенсій.

Також, за словами політика, потрібно перетворити на дієвий інструмент контролю за владою тимчасові слідчі комісії парламенту, які на даний момент є способом "забалакати тему" для монобільшості.

"У нас в парламенті створені 42 слідчі комісії, які перебувають під контролем "слуг". З них до фінішу дійшли тільки дві, а решта тільки імітують діяльність. Ми будемо домагатися зміни ситуації. Але я не вірю, що "слуги" здатні змінитися. Не вірю, що вони раптом прокинуться і побачать, якими проблемами живуть люди. Вони вже не помічають, що відбувається в реальному житті, і тиснуть кнопки, якщо дана команда. Тому нинішня Верховна Рада приречена", - сказав Юрій Бойко.