Ярослав Бондаренко: Віктор Медведчук і його адвокати в судах розгромили звинувачення прокурорів

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Віктор Медведчук і його адвокати в судах розгромили звинувачення прокурорів. Про це, як повідомляє 112.ua, у своєму блозі пише Ярослав Бондаренко.

Віктор Медведчук і його адвокати в судах розгромили звинувачення прокурорів, детально роз'яснивши, ким і як були сфабриковані кримінальні справи проти лідера опозиції, а також які правопорушення були допущені стороною обвинувачення. Прокурорам і співробітникам СБУ, які за дорученням Офісу президента сфальсифікували кримінальні справи, вже світять тюремні терміни – за монтаж плівок, підробку експертиз, процедурні порушення, а також за перешкоджання діяльності народного депутата.

Вся так звана справа проти Медведчука ґрунтується на експертизах плівок переговорів Медведчука з різними чиновниками РФ. Однак у суді виявилося, що оригіналів цих плівок немає, вони були змонтовані, а експертизу провели "свої" люди під замовлення СБУ. А тому складу злочину в діях Медведчука немає. Якби він був, повірте, в суді прокурори б все виклали. Але його немає, а наказ Зеленського посадити Медведчука є. Ось і ліплять слідчі з гівна цукерку. Але як ти не ліпи, а вийде все одно гівно.

Я б на місці рядових прислужників влади задумався. Ця влада скоро зміниться, а відповідати потім доведеться. Адвокати Медведчука ретельно фіксують порушення і реєструють позови проти правоохоронців, які фабрикують справи проти Медведчука. Підуть Зеленський, Баканов, Венедіктова, і рядовим слідакам і прокурорам доведеться сісти у в'язницю.

Наприклад, перешкоджання діяльності народного депутата є серйозним злочином. Руками прокурорів і шляхом тиску на суддів Зеленський домігся, щоб Медведчук не міг голосувати в залі ВР, що велить нардепу Конституція. Тепер Медведчук подасть ще один позов до суду, аргументуючи порушення своїх прав, Конституції. І виграє цей суд. Не зараз, так після падіння Зеленського.

Виходить, єдине, чого хоче влада від цього судилища над Медведуком, – усунути його від участі в засіданнях Ради. Щоб не виступав у парламенті, не голосував, не набирав рейтинг, зрештою. Тобто це відверто політичний процес. Було б інакше, Медведчука могли б відправити під нічний домашній арешт, суть від цього б не змінилася. Але тут Зеленський і його оточення вирішили боротися з Медведчуком-політиком. Боротися будь-якими способами, в порушення будь-яких законів. А постраждають у результаті також звичайні виконавці. Воно їм треба, питається?

Прогнозую, що Медведчук вимагатиме в суді допустити його до участі в парламентських сесіях і особистого голосування. Українці ж бачать усе і розуміють, що справа проти опозиціонера розвалюється, а політичне забарвлення з кожним днем стає все очевидніше. І рейтинги, про які так переживає Зеленський, у Медведчука будуть рости навіть під домашнім арештом. А у Зеленського падатимуть навіть при всій повноті влади.

Цікаво, прокурори і далі будуть ганьбитися і ризикувати своєю долею заради коміка, котрий загрався в диктатуру?