Вадим Рабінович: Влада ставить над нами якийсь диявольський експеримент! Настав час об'єднуватися і рятувати країну!

Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

Нинішня влада ставить над країною якийсь неймовірний, диявольський експеримент - Україна стоїть на порозі загальнонаціональної катастрофи.

Про це заявив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович в ефірі програми "Ток-шоу №1 з Василем Головановим" на телеканалі "Україна 24".

"Ці "слуги" продали народ, продали країну і відмовилися від усіх своїх передвиборчих обіцянок, повіривши яким, люди віддавали за них свої голоси. І це призвело до того, що Україна стоїть на порозі загальнонаціональної катастрофи за цілою низкою напрямків", – підкреслив політик.

Перше, на що він звернув увагу, - на меморандум, підписаний з Міжнародним валютним фондом.

"Підписаний меморандум - це документ про остаточне закабалення України, українців просто взяли і "здали в ломбард". Простіше кажучи, МВФ буде призначати керівництво в прокуратурі, наглядових радах, банках..." – заявив співголова партії "Опозиційна платформа – За життя".

Другий важливий момент, на який звернув увагу політик, – підняття тарифів, охарактеризувавши рішення влади як "прояв ставлення рабовласників до рабів".

"У МВФ кажуть: "у Німеччині тарифи вищі...". Але у них і зарплата вимірюється тисячами євро, а у нас сотнями!" - нагадав Вадим Рабінович.

Але і це не все, констатував народний депутат, і нагадав недавню заяву європейського комісара про те, що між владою України та ЄС досягнута домовленість про виділення Україні 1,2 млрд дол.

"Взамін цього ми - Україна - відкриємо свій кордон і заселимо в країну мігрантами з Сирії та Афганістану. Це що взагалі таке?!" - обурився Вадим Рабінович.

У зв'язку з цим політик повідомив, що на черговому засіданні Погоджувальної ради голів фракцій він буде звертатися до всіх керівників фракцій із закликом вимагати від влади виступити з доповіддю і розповісти, "що вона там придумала, за що продала країну, а також вимагати поставити під контроль Верховної Ради все, про що і з ким влада домовляється".

"Наступний сесійний тиждень має розпочатися саме з цього! Людям жити нема за що, а вони ще іммігрантів сюди завозять, будують табори для біженців і виплати роздають такі, що будь-який український інженер позаздрить. Я хочу нагадати колегам: нас обрав народ, і ми повинні захищати інтереси народу, незважаючи на монобільшість!" - підкреслив Вадим Рабінович.

Співголова партії "Опозиційна платформа - За життя" не розуміє, як таке може бути, що в парламентсько-президентській республіці народні депутати не знають, який меморандум влада підписала з МВФ, на яких підставах і яких мігрантів пускатимуть в країну.

"Чому влада дезінформує суспільство з кожного питання? Міністр каже: завтра - війна, а начальник штабу це заперечує. Потім глава розвідки каже: "буде!..", і тут же президент каже: "не буде!.." ...Як таке може бути, що міністр говорить одне, а начальник Генштабу – інше. Хтось із них точно повинен піти у відставку!" - упевнений Вадим Рабінович.

Політик вважає: все, що відбувається сьогодні в Україні, - "це просто "диявольський експеримент" зі знищення України та її народу".

"Проблеми почалися тоді, коли ми всі вирішили, що літаком може керувати будь-хто... у нас на кожній високій посаді сидить кум, який раніше людей добре стриг, класно феном волосся укладав, ну або стриг собаку. Але ж так не можна!.." - обурився політик.

"Країну знищують некомпетентні люди, і ми повинні мовчати? Ні, не повинні! Ми повинні діяти - настав час об'єднуватися і рятувати країну!" - резюмував Вадим Рабінович.