Політично мотивоване переслідування Віктора Медведчука впливає на зростання рейтингу ОПЗЖ і активізацію південно-східного електорату, - політичний аналітик

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук 112ua.tv

Політично вмотивоване переслідування українською владою голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народного депутата Віктора Медведчука, а також дискримінаційна мовна політика впливає на зростання рейтингу ОПЗЖ та активізацію південно-східного електорату.

Таку думку висловив політичний аналітик Євген Валяєв в коментарі РосЗМІ.

"Можна додати сюди політично мотивоване переслідування Віктора Медведчука і дискримінаційну мовну політику, що впливає на зростання рейтингу "Опозиційної платформи - За життя" (ОПЗЖ) і активізацію південно-східного електорату", - зазначив Євген Валяєв.

Політолог звернув увагу, що ОПЗЖ уже дійшла до планки в 18%, відстаючи на три пункти від першої партії президента Володимира Зеленського "Слуга народу".

"Як тільки намалювалася така електоральна картина, Зеленський тут же поїхав на Донбас зустрічатися з військовими, активно позуючи там в армійській формі. Київ експлуатує образ країни, яка протистоїть "російській агресії", - додав політолог.

Нагадаємо, за даними опитування, проведеного ГО "Інститут соціології громадянського" суспільства в період з 8 по 10 листопада 2021 року на замовлення американської компанії WEST MARKET INDUSTRIAL LLC (США), якби вибори до Верховної Ради України відбулися найближчим часом, то до парламенту пройшло б п'ять партій. При цьому, розрив між "Слугою народу"(21,3%) і "Опозиційною платформою - За життя" (18,8%) стрімко скорочується