Нев'ядомський про книгу американського журналіста: Коломойський впливає на ті процеси, які Зеленський потім легалізує

Ігор Коломойський був головним спонсором Володимира Зеленського на президентських виборах 5 канал

Олігарх Ігор Коломойський має досить серйозний вплив на процеси, що відбуваються в країні, які президент Володимир Зеленський потім легалізує за допомогою відповідних указів і законодавчих ініціатив.  Про це в ефірі телеканалу UkrLive заявив експерт з питань безпеки Денис Нев'ядомський, коментуючи вихід у світ книги журналіста Мішеля Кейсі (Casey Michel) "Американська клептократія" (American Kleptocracy) про українського олігарха Ігоря Коломойського, його зв'язки з президентом Володимиром Зеленським і схеми відмивання коштів при купівлі нерухомості в США.

На його думку, нинішня інформаційна атака на главу держави сталася через те, що президент порушив баланс і не виконав обіцянок, які він давав олігархам.

"За обсягом впливу, я думаю, що Коломойський впливає набагато більше на процеси, які проходить Зеленський, просто легалізує. Не зміниться, у людей, як говорив Коломойський в ефірі одного з телеканалів, є свій офшорний договір, і про ці офшорні договори нещодавно дізналися з Pandora Papers. Насправді та атака, яка зараз проходить на Зеленського, свідчить про те, що він порушив баланс, який існував: він не виконав свої обіцянки, які щедро роздав всім бенефіціарам - як олігархам, які зараз активно включилися в його мочилово, так і демократам зі США, які теж активно включилися в процес знищення іміджу Зеленського. Так відповідно він посварився і з Росією, абсолютно однозначно своєю риторикою, і ми вже пожинаємо плоди цього економічні, поки зараз в першу чергу. Це не здатне розірвати його відносини з Коломойським, можливо, вони будуть ще більш завуальовані, але на суть не вплине", - зазначив Нев'ядомський.

Експерт додав, що Зеленський, замість того, щоб намагатися заслужити симпатії головного союзника - українського народу, робить все для зниження свого рейтингу.

"У Зеленського насправді міг би залишитися один, але найголовніший союзник – це український народ. Замість того, щоб заслуговувати симпатію цього народу, він активно розрощує рейтинг, як гуляє останній раз. Зашквари, які відбуваються з його партією, з його офісом і з ним особисто, вони вже побили всі рекорди Порошенка. Замість того, щоб людям гарантувати свободу, безпеку, економічне благополуччя, він робить все рівно навпаки. Фіскальне навантаження збільшується, комунальні платежі ростуть, бідність прогресує, безпеки немає, війна триває. Тобто те, чим він міг би підкупити свого головного союзника - український народ, він якраз цим активно людей від себе відштовхує", - резюмував Нев'ядомський.

Нагадаємо, в США 23 листопада в продаж надійшла книга журналіста Мішеля Кейсі (Casey Michel) "Американська клептократія" (American Kleptocracy) про олігарха Ігоря Коломойського, його зв'язки з президентом Володимиром Зеленським і схеми відмивання коштів при купівлі нерухомості в Америці. Вона доступна зокрема на сервісі Amazon. Передмову до неї написав шведський економіст Андерс Ослунд.