Кушнір: Зеленський навмисно затягує підписання законопроекту про військових злочинців, щоб сподобатися праворадикалам

PNK

Президент України Володимир Зеленський навмисно затягує підписання законопроекту №2689 про військових злочинців, щоб сподобатися праворадикалам. Таку думку висловила політична експертка Світлана Кушнір в ефірі UkrLive.

"Проблема в тому, що президент... Ви ж пам’ятаєте, що він зробив свого часу такий крок у праву сторону, в праву нішу для того, щоб сподобатися тим праворадикальним, націонал-патріотично налаштованим верствам населення. І якраз, можливо, боячись, що подібне прийняття, підписання цього закону, фактично він же є законом, проголосований, може стати таким фактором, який відверне від нього частину людей, які пройшли вже АТО або мають певні там речі (він цього не робить, - ред.)", - зазначила вона, відповідаючи на питання, чому голова держави не підписує документ.

При цьому Світлана Курнір додала, що також не виключає ймовірності, що про підписання законопроекту про військових злочинців в Офісі президента просто забули.

Як повідомлялося, 22 листопада президент Володимир Зеленський мав підписати або ветувати ухвалений Верховною Радою законопроект №2689 про військових злочинців. Втім, цього не сталося, а сам Офіс президента так і не відповів на запит "Радіо Свобода", надісланий ще у вересні, про те, чому документ "зник" після голосування у парламенті.