Ілля Кива: Зеленський має намір зміцнити диктатуру фейками та воєнним станом

Слово і Діло

У запровадженні воєнного стану влада бачить можливість зміцнити диктатуру та блокувати можливі протести, тому готує як відповідну інформаційну кампанію, так і провокації на сході України. Про це заявив журналістам народний депутат фракції "Опозиційна платформа - За життя" Ілля Кива.

"Зеленський єдиним виходом для збереження влади та блокування голодних бунтів бачить запровадження воєнного стану, що дасть змогу зміцнити диктатуру влади та порушувати закон. Сьогодні він має монобільшість у парламенті. Ми бачитимемо істерію у ЗМІ з нагнітанням теми війни, провокації на Донбасі і як наслідок – загибель як цивільних осіб, так і військових, яких принесуть у жертву тому фейку, який дозволить Зеленському оголосити воєнний стан", - сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що інформаційна кампанія із зовнішньої агресії заснована на вигадках.

"Протягом уже 8 років українці чують, що Росія – агресор, Росія нападе. Суспільство просочується ненавистю з однією метою – реалізувати злочинний план влади щодо формування диктатури в Україні", - зазначив нардеп.

При цьому він додав: "Влада хоче уникнути відповідальності за скоєні злочини, і іншого способу уникнути хвилі протестів і усунення влади на сьогодні ці лицедії не мають. Вони аморальні і готові розраховуватись людськими життями", - підсумував Ілля Кива.