Єрмак відсвяткував день народження в резиденції Зеленського (відео)

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак й президент України Володимир Зеленський Фото з відкритих джерел

В Івано-Франківській області, в селі Гута, на території Національного природного парку "Синьогора" розташована резиденція президента України Володимира Зеленського. Саме тут весь тиждень зустрічали високопоставлених гостей - свій ювілей на державній дачі святкував глава Офісу президента Андрій Єрмак. Резиденція в Гуті стала місцем для святкування 50-річчя Єрмака.

Як розповідають місцеві жителі, Зеленському подобаються місцеві краї. Тут він буває по багато разів на рік. Для зручності перших осіб за програмою "Велике будівництво" навіть відбудували дорогу, яку місцеві гордо називають "державного значення", бо вона веде до резиденції президента. Але такого аншлагу з автомобілів зі столичними номерами на "дорозі державного значення" ще ніколи не було.

"Так президент тут був. Тут же його резиденція. Вони на вертольоті прилетіли і їздять тут часто", - розповідає місцевий житель. До місця відпочинку чиновники добиралися вертольотами. Власниця місцевого готелю каже, що вертольоти були, тому що "у Єрмака день народження". Вона додає, що у неї все було заброньовано на ці дати, але довелося своїх працівників відпустити на обслуговування високопоставлених гостей.

І хоча останній тиждень для глави держави і керівника Офісу президента виявився досить напруженим, "делегація з Банкової п'ять днів провела в резиденції в Гуті". "Єдина незручність, яка спіткала чиновників, полягала в тому, що святкування довелося перервати на кілька годин у неділю. Перші особи держави відволіклися на урочисті заходи до Дня Гідності та Свободи", - зазначили журналісти.