Владі не довіряє 87%, основна причина - постійна брехня і дезінформація, - ЗМІ

Фото з відкритих джерел

Нинішній українській владі не довіряють вже 87% громадян, а причиною тому стали постійна брехня і дезінформація. Про це пише Telegram-канал "Легітимний".

"Довіра до влади падає. За даними нашого джерела, в цілому владі не довіряють вже 87% українців.

Причин багато, але особливо впадає в око постійна брехня і дезінформація.

Дуже наочно її видно на прикладі донбаського кейса. Спочатку вся наша влада, МО, розвідка, СБУ на весь голос сурмлять, що російської армії біля кордону немає - це все психологічна атака Кремля. Через кілька днів вони змінюють кардинально думку і тепер Україна майже в "оточенні", зараз нападуть.

Далі історія з використанням "Джавелінів". Спочатку глава розвідки Буданов каже, що використовували на Донбасі, нардепи від влади постійно це підтверджують, проходить тиждень і штаб ООС спростовує заяву людей із влади.

Варто згадати зашквар із "прибиранням" затонулого корабля "Делфі" біля берегів Одеси, коли президент обіцяв до 25 липня, а прибрали 10 вересня.

Зе обіцяв знизити тарифи, а вони ростуть.

Зе обіцяв побороти кумівство, а у владі всі друзі і родичі", - йдеться в публікації.

Також зазначено, що до цього причетні радники українського президента, "які повели його помилковим слідом, переконавши, що це правильний шлях".

"Цей список, коли влада бреше народу, можна продовжувати довго. Такі дії поступово вбивали довіру до влади", - йдеться в повідомленні.