У США вийшла книга про Коломойського, його зв'язки із Зеленським і схеми відмивання коштів, - Гончаренко

Олігарх Ігор Коломойський

Фото з відкритих джерел

У США 23 листопада в продаж надійшла книга журналіста Кейсі Мічла (Casey Michel) "Американська клептократія" (American Kleptocracy) про олігарха Ігоря Коломойського, його зв'язки із президентом Володимиром Зеленським і схеми відмивання коштів при купівлі нерухомості в Америці.

Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко на своїй сторінці в Facebook, передає Цензор.Нет.

"Читаю книгу американського розслідувача Casey Michel. Українцям є ким пишатися. За підрахунками автора, саме український олігарх і бізнес-партнер Зеленського став найбільшим аферистом за обсягом відмитих грошей у Сполучених Штатах. Навіть такі медійні особистості, як син нафтового диктатора Екваторіальної Гвінеї Теодоріно Нгема Обіанг, не стояли поруч з нашим", - написав Гончаренко.

Книга American Kleptocracy доступна на сервісі Amazon. Передмову до неї написав шведський економіст Андерс Ослунд. 

Фото з відкритих джерел

Гончаренко опублікував цитату з книги, в якій Ігор Коломойський називається "тінню Володимира Зеленського" і людиною, яка привела його до влади.

"Можливо, зараз саме час для Коломойського капіталізувати свої відносини з новим наївним президентом", - йдеться в цитаті з книги, яку навів Гончаренко.

За словами нардепа, з книги випливає, що президент США добре поінформований про здатність Коломойського впливати на українську політику.

"Більш того, про цю людину, що має ключі від Банкової, особисто проінформований президент США. І хоча автор скептичний з приводу достатності зусиль американського правосуддя в розслідуванні злочинів Коломойського, ця книга точно приверне увагу до нашого спільного героя", - зазначив Гончаренко. 

Фото з відкритих джерел