Це просто велика клоунада: Що українці думають про тисячу Зеленського і тиск на Віктора Медведчука

Фото з відкритиї джерел

Багато говорити про власні перемоги і мало слухати про те, що реально турбує людей, - це характерна риса української влади. Особливо це помітно в діалозі з власним народом, до думки якого вони прислухатися не звикли.

Ми вирішили змінити цей звичний стан і запитати безпосередньо в українців про те, що у них болить і що необхідно змінити в країні.

"А чому це він тисячу дає і розпоряджається нею? Я б, наприклад, хорошу курку купила і своїм онукам засмажила її. Або винограду там купити, щось із продуктів, але не в цирк", - розповіла мешканка Краматорська.

"За пенсіонерів взагалі забули. Це він для себе зробив і "95 кварталу". А що, пенсіонери підуть у фітнес-клуб? А театрів у Краматорську немає", - зазначила ще одна жінка.

"Мало хто побіжить в театр, хоча я би пішла. У нас тут буде концерт якийсь. А так, витрачати гроші фіг знає на що? Ну доведеться", - вважає мешканка Кропивницького.

"Я думаю, що це те саме, що і гречка на виборах", - зазначив чоловік із Херсона.

"Смішно, що це за гроші. Я могла б їх витратити на ліки. А що мені з цих віртуальних грошей", - заявила мешканка Херсона.

"Я розумію, напевно, логіка в тому, щоб люди витрачали на свій розвиток. Але при цьому країна забуває про те, що багатьом не вистачає коштів, щоб просто жити", - підкреслив хлопець із Києва.

"Слуга народу" вже давно не слуга народу. Це просто велика клоунада", - заявив житель Києва.

"Єдиний слуга народу, який в цій банді був, - це Разумков. Про решту я просто навіть не хочу говорити", - сказав чоловік із Краматорська.