Новини » Політика Читать эту новость на русском

"Владі по барабану, і вже давним-давно": Що думають українці про подорожчання хліба і відмову від плану Медведчука щодо виходу з кризи

В Україні подорожчав хліб Фото з відкритих джерел

Коли скаржаться і покупці, і виробники. Попри стрімке зростання ціни на хліб, багато пекарень і хлібозаводів заявляють про ймовірне банкрутство і повну зупинку виробництва. А все через значне подорожчання газу, який ці підприємства змушені купувати за ціною близько 40 грн за кубометр. Та й електроенергія подорожчала для бізнесу в кілька разів. Чому від вирішення проблеми з хлібом фактично самоліквідувався Кабмін і якою має бути реакція влади на хлібну кризу в рік рекордного врожаю зернових культур? Про це ми запитали в українців, які поділилися своєю думкою в ефірі програми "Чуємо кожного".

"Я не вірю, що в країні немає органів управління, які не можуть з цим впоратися, тим більше що це товар першої необхідності, який люди купують щодня", - зазначає одесит.

"Влада повинна потурбуватися, щоб хліб не подорожчав, тому що ми і так вже терпимо від підвищення комунальних платежів і всього іншого", - вважає мешканка Лисичанська.

"Нашій владі по барабану на те, що відбувається в країні, і вже давним-давно. Вони не звертають уваги, для них люди це сміття", - упевнений уродженець Ужгорода.

"Уряд зобов'язаний знижувати ціни на товари першої необхідності. Я раніше брала хліб за ціною близько 13 грн, зараз уже він коштує 15 грн з копійками", - підкреслила одеситка.

"У нас влада повністю некомпетентна. Всі думали, що у нас буде другий Рейган (актор, який став президентом США, - ред.), але це не так", - резюмував житель Ужгорода.