Новини » Політика Читать эту новость на русском

Журналісти незаконно закритих Зеленським телеканалів створили канал UkrLive. Як його знайти на супутнику - інструкція

фото з відкритих джерел

Журналісти незаконно закритих президентом Володимиром Зеленським телеканалів об'єдналися і створили новий телеканал – UkrLive. Співзасновниками нового медіа стала група журналістів, які раніше працювали на каналах "112 Україна", NewsOne, ZIK і "Перший Незалежний".

Незважаючи на колосальний тиск з боку влади, неодноразові спроби придушити свободу слова в Україні, ми, журналісти, продовжуємо боротися за доступ українців до об'єктивної інформації. Тепер щодня журналісти незаконно закритих телеканалів виходитимуть у прямий ефір на телеканалі UkrLive.

Новий телеканал UkrLive віщатиме на супутнику ASTRA-4A, 5° В. д; Формат передачі: MPEG-2; модуляція: DVB-S; частота: 12284 МГц; поляризація: лінійна вертикальна; швидкість цифрового потоку: 27,5 Мсим / c; FEC¾;

Онлайн-трансляцію телеканалу дивіться на нашому YouTube-каналі за посиланням.

Також трансляція нашого телеканалу доступна в мережах кабельних операторів. В іншому випадку вам слід звернутися до свого оператора з вимогою допуску трансляції UkrLive.

Будемо боротися за свободу слова разом!

Власником телеканалу UkrLive є народний депутат Нестор Шуфрич. Мовлення на телеканалі організовано силами колективу журналістів незаконно закритого "Першого Незалежного".

Нагадаємо, що "Перший Незалежний" був створений силами журналістів незаконно закритих владою телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZiK, пробув в ефірі 1 годину, після чого був відключений від ефіру за незаконним, цинічним листом заступника голови СБУ і продовжив своє мовлення в YouTube, де був затребуваний глядачем. Свідченням цьому є отримання Золотої кнопки (понад 1 млн підписників) від YouTube для каналу "112 Україна", а також срібних кнопок (понад 100 тис. підписників) для інших каналів, що транслюють ефір "Першого Незалежного".

У свою чергу телеканали "112 Україна", NewsOne і ZIK були незаконно закриті президентом Зеленським у позасудовому порядку шляхом незаконного рішення РНБО.

20 серпня були введені санкції проти головного редактора інтернет-видання "Страна.uа" Ігоря Гужви, компаній-видавців "Страны.ua", блогера і журналіста Анатолія Шарія, його дружини Ольги, в результаті чого були заблоковані видання "Страна.uа "і " Шарий.net".

Зазначимо, що переслідування журналістів вже стали "фірмовим почерком" представників влади. Так, крім журналістів опозиційних ЗМІ, на тиск з Офісу президента поскаржилися журналісти "UA:Перший", а також журналісти телеканалу "Україна 24".

Ситуацію з порушенням свободи слова в Україні розкритикували всі провідні міжнародні організації, які займаються питанням свободи слова і прав людини. Тільки за останні місяці свою позицію висловили Управління Верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ), моніторингова місія ООН з прав людини, доповідач ПАРЄ з питань свободи ЗМІ та захисту журналістів, президент Freedom House та ін. Натомість влада продовжує тиснути на ЗМІ, не зупиняючись ні перед здоровим глуздом, ні перед порушенням закону.