Новини » Політика Читать эту новость на русском

Кухарка править державою: Що українці думають про Зеленського і тиск на Віктора Медведчука

Фото з відкритих джерел

Багато говорити про власні перемоги і мало слухати про те, що реально турбує людей, - це характерна риса української влади. Особливо це помітно в діалозі з власним народом, до думки якого вони прислухатися не звикли.

Ми вирішили змінити цей звичний стан і запитати безпосередньо в українців про те, що їм болить і що необхідно змінити в країні.

"Ми віримо, тому що ми такі наївні і думаємо, що колись буде добре. Але весь час погано і погано - може, колись і буде добре", - вважає мешканка Києва.

"Поки у нас не почне працювати все, що позакривали - заводи, підприємства. Адже ми все розпродаємо. У нас не буде нізвідки прибутку. Зерно виросте, і все йде за кордон. А хліб став 20 гривень. Начебто і зернових багато, а хліб дорогий", - зазначив чоловік із Краматорська.

"Нехай вона сама спочатку перевірить себе. Вона ненормальна людина, я вважаю, що нормальна людина не буде так говорити про людей і депутатів", - висловив думку чоловік із Краматорська про нардепа від "Слуги народу" Галину Третьякову.

"Я дивуюся тим людям, які колись проголосували в 2019 році за Зеленського. Тому що кухарка править державою", - вважає мешканка Києва.

"Я думаю потрібно всіх перевіряти. Абсолютно всіх під перевірку", - підсумував хлопець із Запоріжжя.