Ілля Кива: Влада зводить зі мною рахунки і замовила мою ліквідацію націоналістам

Ілля Кива

фото з відкритих джерел

Влада розправляється і зводить рахунки з політиками за їх принципову позицію, замовляючи їх фізичне усунення націоналістичним угрупованням

Влада розправляється і зводить рахунки з політиками за їх принципову позицію, замовляючи їх фізичне усунення націоналістичним угрупованням. Про це народний депутат фракції "опозиційної платформи - за життя" Ілля Кива заявив у своєму Телеграм-каналі.

"Сьогодні я отримав інформацію з перевірених джерел - від співробітників правоохоронної системи, що залишилися вірними обов'язку і присязі, про те, що влада замовила моє фізичне усунення, ліквідацію. Її повинні зробити націоналістичні угруповання в обмін на індульгенцію і на свободу за раніше скоєні злочини. З повною відповідальністю заявляю, що це особиста неприязнь влади, зведення рахунків за мою принципову позицію, за мої дії", - сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що саме з цим пов'язано позбавлення його нагородної зброї.

"Однією з умов моєї ліквідації було повне моє роззброєння. Тому глава МВС Монастирський в порушення норм закону і моралі позбавляє мене всього раніше отриманої зброї. Вони так поспішають виконати даний пункт умов, що навіть мою зброю похапцем вручають третім особам", - підкреслив нардеп.

При цьому опозиціонер додав: "Я ніколи не думав про самогубство і занадто дисциплінований для того, щоб потрапляти в нещасні випадки. Поруч зі мною завжди знаходяться вірні люди, які готові допомогти мені в складну хвилину і захистити. Ми продовжуємо боротьбу з цим злочинним режимом, з цією злочинною владою", - підсумував Ілля Кива.