Новини » Політика Читать эту новость на русском

Вадим Рабінович: Головний злочин влади - життя людей "закатали" в дороги!

Liga.net

В Україні відбувається масштабна трагедія. Цифри хворих людей і летальних випадків від коронавірусу в Україні наводять жах. Куди витрачені гроші з "ковідного фонду", не знає ніхто, навіть народні депутати. Як таке може бути в парламентсько-президентській республіці?!

З таким питанням звернувся до влади народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович, коментуючи в ефірі програми "Народ проти з Наташею Влащенко" на телеканалі "Україна 24".

Політик нагадав, що ще на початку пандемії Верховна Рада проголосувала за створення "ковідного фонду". Однак пізніше, без узгодження з народними депутатами, влада взяла кошти з фонду і "закатала в асфальт". 

"Та за ці гроші можна було збільшити пенсії лікарям і медичним працівникам, обладнати всім необхідним лікарні – закупити кисень, апарати ШВЛ! Але нічого цього зроблено не було, і тепер навіть не можемо усвідомити весь масштаб тієї трагедії, яку зараз спостерігаємо в Україні!", - підкреслив народний депутат, зазначивши, що якщо порівняти кількість летальних випадків на кількість хворих у Великобританії і в Україні, то "ми жахнемося". 

"У Великобританії на 40 тисяч хворих припадає 38 смертей, а в Україні при 16 тисячах аж 800 смертей! А все тому, що "закатали" в дороги життя людей! І це найбільший злочин, який скоїла ця влада", - констатував Вадим Рабінович.