Новини » Політика Читать эту новость на русском

Рабінович розкрив план влади "підбитися" на 31 мільярд

Співголова партії "Опозиційна платформа - За житття", народний депутат Вадим Рабінович

Скріншот із відео

"Під кінець свого правління хлопці вирішили "підбитися" по-серйозному", – так народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович прокоментував намір влади в особі "Укрзалізниці" закупити поїзди на суму понад 31 млрд грн.

Так, в ефірі програми "Народ проти з Наташею Влащенко" політик заявив наступне: "Мій коментар прошу вважати зверненням до правоохоронних органів. Із заяв влади ми робимо висновок, що 3 млрд грн для народу у нас немає, але, тим не менш, "Укрзалізниця" закуповує у Швейцарії тепловозів на 31 млрд (!), за ціною 12,5 млн за кожен (!!!). А до цього, що цікаво, вони ж продали такі ж тепловози по 6,5 млн. Схоже, вони (влада, - ред.) під кінець свого правління вирішили підбитися по-серйозному".

Співголова партії "Опозиційна платформа - За життя" впевнений, що ці десятки мільярдів гривень влада витягне з кишень простих українців.

"Дорогі українці, 31 млрд грн влада витягне з ваших кишень. Все просто: ні президент, ні Кабмін, ні Верховна Рада нічого не виробляють – вони все беруть з ваших податків. Влада "зариває" гроші в дороги, тихо, за завищеною ціною, закуповує тепловози (на торгах вони навіть Siemens посунули). І при цьому ще міркує, чи давати 3 млрд людям, коли вже 31 приготувалися вкрасти", – обурився Вадим Рабінович.

Нагадаємо, раніше "Укрзалізниця" заявила про намір оновити парк і закупити поїзди. Компанія вже оголосила тендер в системі Prozorro на закупівлю 80 приміських і регіональних поїздів, і на це планує витратити 31,4 млрд грн до 2026 року.