Новини » Політика Читать эту новость на русском

Рабінович про "вагнергейт": ТСК не допоможе - правду в цьому "зеленому тісному колективі" важко буде дізнатися!

Співголова партії "Опозиційна платформа - За житття", народний депутат Вадим Рабінович

Скріншот із відео

"Українська влада показує кричущу некомпетентність, і за станом туалетів у Верховній Раді можна сказати, що вони не тільки країною не вміють управляти, але і..."

Так народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович прокоментував в ефірі програми "Народ проти з Наташею Влащенко" на телеканалі "Україна 24" так званий вагнергейт.

Політик зізнався, що по-людськи не розуміє, навіщо влада бреше власному народу, чому не може чесно і відрито сказати, що не всі операції розвідки бувають успішними – ось і цього разу не вийшло. 

"Що стосується "вагнерівців" ... влада нічого не спростовувала у цій справі. Так, можливо, ми і не великі фахівці в таємних операціях, але навіщо нескінченно брехати своєму народу? Нагадаю, спочатку представники влади нам сказали, що вони, мовляв, ні до чого. Потім радник глави Офісу президента Михайло Подоляк сказав, що це "російська змова" і все відбувалося "у горілчаному угарі" (наша влада постійно все скидає на Росію, щоб люди не бачили ті жахи, які вона творить). І тільки потім вони визнали, що мають до цього стосунок. Суцільна брехня! А коли брехня накладається на брехню, то, я думаю, що це може призвести до дуже серйозних наслідків", – не виключив Вадим Рабінович, звернувши увагу, що "країна досі не знає, хто вкрав Чауса – і не в Колумбії, а у нас – в Україні!.."

Співголова партії "Опозиційна платформа - За життя" підтримує ідею створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування "вагнергейта". Щоправда, на чесний результат її роботи парламентарій не розраховує.

"Народним депутатам слід втрутитися і створити ТСК, поговорити з Бурбою, поцікавитися, чому досі у нього не можуть взяти свідчення. Країні потрібна істина, і ми – партія ОПЗЖ – будемо її домагатися. Але якщо говорити об'єктивно, то ТСК є дуже слабким інструментом, вона нічого не дасть – це чиста імітація, оскільки в будь-якій комісії представників влади буде більшість, і нічого ми з цим зробити не зможемо. Згадаймо, скільки разів пропонувалося прийняти спеціальний закон, який би забезпечував нормальну роботу таких комісій, – всі ці спроби влада відкидала", – підкреслив політик. 

Тим не менш, продовжив Вадим Рабінович, "це хоч якась спроба витягнути назовні те, що намагається заховати влада". 

"Сьогодні країною керують ті, хто не розуміє, що робить! Так, напевно, вони хотіли зробити як краще, але не вміють. А оскільки зізнатися в цьому страшно, ведуть нас невідомо куди! Але я вас запевняю: коли ми поміняємо владу, тоді дізнаємося все: і "справу вагнерівців", і куди поділи бідного суддю Чауса. Все стане зрозуміло!"- резюмував Вадим Рабінович.