Юрій Бойко: Влада намагається компенсувати свої провали черговими поборами з людей

ОПЗЖ

В умовах пандемії та економічної кризи, замість того щоб допомогти людям, влада ініціює законопроекти, які тільки збільшують податкове навантаження і продовжують політику бідності. Про це заявив співголова "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко, коментуючи законодавчі ініціативи монобільшості.

"Замість того щоб забезпечити українцям нормальне життя у власній країні, влада наполегливо заважає їм навіть виживати. Її цинізм настільки вийшов за рамки, що навіть всередині "монобільшості" вже немає голосів, щоб проштовхувати їхні антинародні законопроекти. Це ми сьогодні бачимо і з ініціативою "слуг" щодо збільшення податкового навантаження на людей", - заявив парламентарій.

Він підкреслив, що законопроект № 5600 - це додаткове навантаження, яке люди просто не подужають.

"Нас фактично повернуть у часи, коли за володіння свинями, коровами, курми і садами обкладали податками. Ті, хто живуть, вирощують, забезпечують себе продуктами харчування, продають потроху продукцію – чому вони повинні платити податок, якщо зробили все власними руками на своїх ділянках?" - обурився Юрій Бойко.

Політик зазначив, що ОПЗЖ категорично проти подібних ініціатив, тим більше в умовах глибокої кризи, в якій перебуває зараз наша країна.

"Наша фракція за такі законопроекти голосувати не буде. Ми запропонували правки, щоб прибрати додаткове податкове навантаження, яким влада хоче обкласти дрібних фермерів і людей з невеликими земельними ділянками. Це принципове для нас питання", - підкреслив Юрій Бойко.

Політик упевнений, що, зробивши життя людей нестерпним, влада економіку не врятує.

"Для цього потрібні зовсім інші інструменти: стимулювання і підтримка вітчизняних аграріїв і промисловості, підвищення соціальних стандартів, щоб люди могли купувати товари і послуги. Ми запропонували відповідні правки до бюджету-2022, в яких прописали механізм допомоги національним виробникам і підвищення добробуту українських сімей", - заявив співголова фракції опозиціонерів.

Як підкреслив Юрій Бойко, "Опозиційна платформа - За життя" буде домагатися, щоб парламент почав приймати закони, які дійсно необхідні для подолання кризи і підтримки людей.

"Потрібно збільшити державні інвестиції в розвиток економіки, забезпечити повноцінне фінансування медицини, підвищити рівень життя наших громадян. Ми продовжимо роботу щодо цих дійсно важливих для країни питань. І будемо домагатися перегляду порядку денного роботи парламенту, який пишеться під диктовку монобільшості і тільки шкодить країні", - резюмував Юрій Бойко.