"Це контора, яка служить хлопчикові на велосипеді з 40 млн в офшорах": Українці висловилися про свавілля РНБО і переслідування Медведчука

Засідання РНБО president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський вирішив зробити Раду національної безпеки і оборони своїм підручним органом, за допомогою якого він бореться з опонентами. Під таке антиконституційне переслідування потрапив голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук, проти якого ввели незаконні санкції.

Однак РНБО не поспішає допомагати у вирішенні важливих соціально-економічних проблем. Наприклад, Радбез на чолі з Зеленським не став допомагати у вирішенні енергетичної кризи і в боротьбі з пандемією коронавірусу. Водночас секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що це завдання уряду.

Що українці думають про свавілля РНБО і переслідування Медведчука? Свою думку вони висловили в програмі "Чуємо кожного".

"Вони бояться відповідальності. Перекладають туди-сюди", - вважає житель Запоріжжя.

"Вони замінюють і суд, і прокуратуру, все. Тому такий орган не викликає довіри", - зазначила киянка.

"В першу чергу потрібно було думати про електрику і газ, але про людей ніхто не думає", - додав житель Ужгорода.

"Що ж таке це РНБО? Воно не для цих цілей створено. Воно вже працює замість Верховної Ради. Це контора, яка служить одній людині - Зеленському. Хлопчику на велосипеді з 40 млн в офшорах", - акцентував чоловік з Ужгорода.